O firmie

There are no translations available.

Urządzenia i wyposażenie dla gastronomii

 

Szanowni Państwo!

 

Jesteśmy firmą działającą od 1990r. Nasza siedziba to Bielsko-Biała (śląsk).

Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem dla firm cateringowych i obiektów gastronomicznych. Nasza wieloletnia działalność w branży wyposażenia gastronomii zaowocowała wieloma zadowolonymi klientami i szeregiem dobrze wyposażonych i obsługiwanych przez nas lokali: restauracji, hoteli, karczm, barów, domów wczasowych, cukierni, pizzerii, stołówek itp.

W naszej ofercie znajdują się m.in.:

- urządzenia gastronomiczne

- meble ze stali nierdzewnej

- szkło użytkowe

- porcelana i ceramika z Bolesławca

- zmywarki

- akcesoria barmańskie

- wyposażenie dla firm cateringowych.

 

W urządzenia gastronomiczne wyposażyliśmy też wiele szkolnych i pracowniczych stołówek oraz jadłodajni.

Nasza firma z Bielska-Białej jest również dystrybutorem wysokiej jakości ceramiki bolesławieckiej ręcznie zdobionej. Dekoracje na tej ceramice to nie tylko motyw „kobaltowego pawiego oczka”, ale także szkliwa w kolorach nawiązujących do barw pochodzących z natury –idealnych jako wyposażenie gastronomii. Naczynia z porcelany w dekoracjach typu: piasek, zieleń, zaciek, brąz doskonale ozdobią wnętrza Państwa lokali, będą świetnym dodatkiem wyposażenia gastronomii i  nadadzą niepowtarzalny klimat. Sprawią, że restauracje, karczmy, pizzerie czy puby staną się miejscem chętnie i często odwiedzanym przez gości.

 

Wśród naszych propozycji wyposażenia gastronomii mamy również urządzenia gastronomiczne typu zmywarki i świetne do kuchni meble ze stali nierdzewnej czy niezbędne w każdym  barze akcesoria barmańskie. Mieścimy się w Bielsku-Białej, ale znamy region aglomeracji katowickiej oraz całego śląska i chętnie zapewnimy wyposażenie gastronomii nie tylko na rynku lokalnym.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wyposażenia gastronomii lokalowej oraz wyposażenia dla firm cateringowych.

 

Pragniemy Państwu zaoferować naszą współpracę i zapraszamy do zakupów.